O nas

O Dziecioladzie

img

DziecioLada to KluboKawiarnia, w której odbywają się zajęcia dla dzieci, niezapomniane imprezy urodzinowe oraz okolicznościowe. Rezerwacja lokalu na wyłączność podczas kameralnych imprez gwarantuje uczestnikom spokój, przyjazną atmosferę oraz poczucie prywatności. W lokalu znajduje się wewnętrzny plac zabaw – małpi gaj, strefa malucha oraz strefa kreatywna. Miejsce to jest w pełni dostosowane do potrzeb rodziców z dziećmi – do lokalu prowadzi podjazd dla wózków, w środku znajduje się przewijak oraz miejsce do karmienia piersią. W naszej rodzinnej kawiarni stawiamy na smaczne i domowe jedzenie. Pyszna włoska kawa, wyśmienite ciasta, zdrowe sałatki z ekologicznych produktów – każdy znajdzie coś dla siebie. Polecamy także pyszne francuskie naleśniki na słodko i na słono, które przygotowujemy na miejscu. Nasze menu dostosowane jest również do dzieci z alergiami. Tworzymy przyjazną przestrzeń, dbamy o miłą i rodzinną atmosferę, zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie

Atrakcje w naszej KluboKawiarni

img

Małpi Gaj

Do dyspozycji dzieci posiadamy wewnętrzny basen i dwupoziomowy plac zabaw z torem przeszkód wypełniony kolorowymi kulkami.

Plac zabaw płatny: 30 min – 5zł, 1h – 8 zł.

Strefa malucha

Miejsce przeznaczone dla naszych kochanych od najmłodszych dni swojego życia.

Strefa kreatywnej zabawy

Miejsce wypełnione rozwijającymi zabawkami, książeczkami oraz grami.

Strefa relaksu

Drodzy rodzice, babcie, dziadkowie i opiekunowie, kiedy Wasze dzieci się bawią możecie zrelaksować się przy filiżance kawy i zjeść pyszne danie.

Chcesz wiedzieć o nas więcej?

Skontaktuj się z nami

W trosce o bezpieczeństwo dzieci i opiekunów przygotowaliśmy kilka zasad obowiązujących na terenie DziecioLady. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem.

Loading...