Gordonki zajęcia umuzykalniające

Gordonki zajęcia umuzykalniające

img

Gordonki z Panią Magdaleną Szmajdzińską
Kilka słów o Pani Magdzie:
– jest instruktorką zajęć umuzykalniających i gry na pianinie
– absolwentką studiów I i II st. poznańskiej Akademii Muzycznej oraz Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie
– Swoje umiejętności doskonaliła pod okiem wybitnych pedagogów: prof. Barbary Ostrowskiej, prof. Francoise Lombard, prof. Michaela Martina, prof. Janiny Tatarskiej, Arnolfo Borsacchi, dr Agnieszki Maciejewskiej.
– W swojej pracy wykorzystuje innowacyjną Teorię Uczenia się Muzyki (MLT) prof. Edwina E. Gordona (ukończyła liczne szkolenia, w tym kurs II st. „Improwizuję czyli audiuję” PTEEG), a także inne uznane metody, m.in. E.J. Dalcroze’a, C. Orffa, Z. Kodaly’a

Jeśli chodzi o same zajęcia zapraszamy dzieci w wieku od 0 do 3 lat wraz z opiekunami na cotygodniowe zajęcia umuzykalniające, prowadzone zgodnie z założeniami teorii uczenia się muzyki (MLT) prof. E.E. Gordona.

Odbywać się będą w każdy poniedziałek o godz. 11:30.
Warsztaty będą trwały 45 min, dzieci wsłuchają się w różnorodne śpiewanki i rytmiczanki, poznają bogactwo skal i zróżnicowanych rytmów.
Podstawowym instrumentem, wykorzystywanym na warsztatach jest głos ludzki – wszystkie utwory wykonywane są „na żywo”.

Poprzez wspólną zabawę zachęcamy maluchy do swobodnych wypowiedzi muzycznych oraz reakcji ruchowych. Wprowadzając dziecko w różnorodne, bogate w bodźce środowisko muzyczne rozwijamy jego naturalne zdolności muzyczne, z którymi przyszło na świat.

I grupa

Zajęcia dla dzieci od 0 do 3 lat

Poniedziałek

11:30-12:10

CENNIK ZAJĘĆ GORDONKI

KARNET

4 wejścia

140.00 /4 wejścia
JEDNORAZOWE WEJŚCIE

1 wejście

40.00 / wejście

Ilość miejsc na zajęciach ograniczona i wymagamy zapisów.

Telefonicznie: 693-151-000

Formularz
Loading...