Jak zorganizować niezapomniane urodziny dla Twojego dziecka?

Jak zorganizować niezapomniane urodziny dla Twojego dziecka?

 Często rodzice zastanawiają się jak powinny wyglądać idealne urodziny swojego dziecka? Jakie atrakcje przygotować? Co przygotować dla dzieci do jedzenia? A co jeśli jakieś maluch ma alergie? Co zaproponować dla rodziców? I odwieczny problem – tort – zamówić czy upiec go samemu?

Urodziny dziecka to najważniejszy dzień dla niego, w ciągu całego roku. Od tygodnia wyczekuje tego magicznego momentu – kto przyjdzie, jakie niespodzianki będą na niego czekały i oczywiście, czy dostanie wymarzony prezent. W zależności od wieku dziecka na topie są księżniczki, kraina lodu, piraci i wiele innych. Zorganizowanie wszystkiego jest nie lada wyzwaniem dla rodziców, ale spokojnie mamy kilka opcji do wyboru.

Pomysły na zorganizowanie urodzin dziecka

Po pierwsze możemy jako ambitne mamy zorganizować wszystko samodzielnie w domu. Od tygodnia zaczynamy wielkie przygotowanie – zamawiamy balony, girlandy, dodatki z motywem ulubionej postaci swojego dziecka. Kilka dni przed urodzinami zaczynamy w panice zastanawiać się co z tortem – czytamy najpopularniejszy przepis na biszkopt, w końcu upieczenie go to drobnostka, do tego trochę śmietany, owoce i arcydzieło gotowe. Jego wygląd i jakość wykonania ocenią już sami goście. W sobotę chwilę przed urodzinami szykujemy przekąski dla dzieci i dorosłych, wieszamy girlandy, balony i inne dodatki. Teraz czas na odpowiedni strój urodzinowy dla dziecka i oczywiście siebie. Chwila i goście już są w naszym domu. Czas na witanie, składanie życzeń, zajmowanie się dziećmi, wydawanie zamówień, tort i rozmowy o pociechach – trochę tego mamy na głowie. Po urodzinach musimy znaleźć jeszcze trochę siły na posprzątanie tego całego bałaganu.

Druga opcja, z której możemy skorzystać to wszelkiego typu duże kompleksy zabawowe gdzie można zorganizować urodziny dziecka. Wrocław jest miejscem bardzo bogatym we wszelkiego rodzaju: place zabaw, klubokawiarnie, małpie gaje, gdzie można zorganizować urodziny dla dziecka. Zamawiamy wszystko z wyprzedzeniem, przychodzimy na umówioną godzinę i zaczyna się przyjęcie. W trakcie naszych urodzin równolegle prowadzone są inne imprezy dla dzieci, więc w jednym kompleksie może być nawet setka dzieci, pytanie tylko czy są bezpieczne i czy ktoś panuje nad nimi.

Urodziny w DziecioLadzie

Trzecią opcją na zorganizowanie urodzin dla dzieci jest wybranie dzieciolady. Jest to kameralna klubokawiarnia na terenie Wrocławia, którą można wynająć na wyłączność. W trakcie przyjęcia są tylko i wyłącznie zaproszeni gości. Dzieci mają do dyspozycji wewnętrzny plac zabaw – małpi gaj oraz strefę malucha. Dorośli w trakcie przyjęcia mają możliwość skosztowania przygotowanych dla nich przekąsek oraz napicia się pysznej włoskiej kawy i nie tylko. Dla dzieci przygotowany jest pyszny poczęstunek, tort i wiele innych atrakcji.  Indywidualne podejście do rodziców, doświadczenie zawodowe oraz kreatywność to klucz do sukcesu spełnienia urodzinowych marzeń.

Jeżeli chcesz bez stresu zorganizować niezapomniane urodziny dla swojego dziecka zgłoś się do nas. W zakładce kontakt znajdziesz wszelkie na nas namiary. – Tutaj

About Author

Related posts

Moda na chusty – fanaberia, czy świadomy wybór rodziców?

Moda na chusty – fanaberia, czy świadomy wybór rodziców? Noszenie w chustach w ostatnim czasie staje się co raz popularniejsze. I choć często określa się je „modą na chusty”, powiedziałabym, że jest raczej dobrze przemyślanym wyborem świadomych rodziców, którzy chcą odpowiadać na biologiczne potrzeby dziecka. Jako gatunek ludzki, rodzimy...

Czytaj więcej

Zajęcia dla dzieci – jakie wybrać, gdzie i dlaczego?

Zajęcia dla dzieci – jakie wybrać, gdzie i dlaczego? Często rodzice przy zbliżającym się roku szkolnym zastanawiają się, na jakie zajęcia zapisać swoje dziecko. Jakie zajęcia byłyby idealne? Czy wybrać rytmikę, angielski, ceramikę, basen, piłkę nożną, a może taniec? Czy zajęcia dodatkowe rozwiną pasję mojego dziecka? Czym się kierować...

Czytaj więcej

Give a Reply

Loading...