Aktualności

Rezerwacja KluboKawiarni

img

Poniżej informujemy o datach i terminach podczas których dostęp do Klubokawiarni będzie utrudniony bądź niemożliwy z tytułu rezerwacji.

Przepraszamy za niedogodności.

Weekendy

W weekendy przed przyjazdem prosimy o sprawdzenie na Google, Facebooku lub Instagramie w jakich godzinach jesteśmy otwarci.

12-14.04..2019r.

Rezerwacja lokalu

W dniu 12.04.2019r.(piątek) Dzieciolada będzie czynna od 14.00-19.00.

13 i 14.04.2019 lokal będzie nieczynny przez cały dzień.

Udanego weekendu.

Aktualne spotkania w DziecioLadzie

img

DziecioLada to nie tylko zajęcia dla dzieci i miejsce zabaw małych i dużych. To również miejsce gdzie dorośli mogą się spotkać z profesjonalistami w swoich branżach i zasięgnąć ważnych informacji oraz wiedzy.

Sexy Mama
14.12.2018r.

null

Kochane kobietki już 14 grudnia w Dzieciolada – Klubokawiarnia dla dzieci odbędzie się spotkanie z osobą, która na biustach zna się najlepiej w Polsce. Jola Lewicka -brafitterka i body coach, właścicielka marki Li Parie Polska, która stawia na kobiece piękno. Bielizna zaprojektowana przez Jolę jest seksowna, użytkowa i idealnie dopasowana. Bieliznę Li Parie uwielbiają kobiety w różnym wieku. W naszej Kawiarni odbędą się warsztaty z doboru bielizny oraz tego, jak czuć się pewnie w swoim ciele. Każda z uczestniczek będzie mogła skorzystać z porady brafitterskiej, a także dowiedzieć się, na co zwracać uwagę podczas zakupu bielizny (codziennej jak i nocnej). Na spotkaniu, oprócz możliwości pozyskania wiedzy, będzie możliwość zakupu bielizny marki Li Parie. Serdecznie zapraszamy do zapisów na spotkanie i pyszną kawę. Jeśli masz dzieci, zabierz je ze sobą, chętnie się nimi zajmiemy !!

Zapisy na konsultacje z Jola – bezpośrednio w klubokawiarni, ☎️ 797 787 242, 505 870 397, @ poczta@dzieciolada.pl

Czytaj

Cukier w diecie dziecka.
07.12.2018r.

Dzieciolada ciasto.

Słodycze to zawsze trudny temat szczególnie przed okresem mikołajkowo-świątecznym gdy wszyscy dookoła częstują naszych najmłodszych czekoladowymi mikołajami, cukierkami, pierniczkami, słodkimi ozdobami choinkowymi… A do tego jeszcze spotkania z najbliższymi i kilkugodzinne siedzenie przy suto zastawionym stole – pierniki, serniki, makowce, drożdżowe ciasta, muffinki…
Jak ustalić jakieś zasady? Jak uchronić dziecko przed cukrem nie tylko od święta ale na co dzień?
Czy wszystkie sklepowe słodycze są złe? Jak czytać etykiety? Co kryje się z tymi wszystkimi skomplikowanymi nazwami? Czy istnieją zdrowe słodycze? Czy można je jeść bez ograniczeń?
Czy deser to nagroda za… zjedzony obiad, posprzątany pokój, dobre zachowanie…? Czy przekąska to sposób na nudę? A może uspokajacz? Czy słodycze i emocje mają coś wspólnego?
Na te i wiele innych pytań dostaniesz odpowiedź na naszym piątkowym spotkaniu. W pakiecie również materiały ze spotkania i kilka pysznych przepisów. Dzieci mile widziane 😊

Dowiedz się więcej

Plecak prosty - warsztat.
12.12.2018r.

null

Już 12.12.2018r. w godzinach 15.00-17.00 zapraszamy na warsztat z plecaka prostego!

Plecak to wiązanie, które świetnie rozkłada ciężar dziecka na noszącym, wspiera wyprostowaną postawę rodzica a także daje większą swobodę ❤
Podczas warsztatu opowiem Wam o zasadach bezpiecznego noszenia, zamotamy profesjonalne lale a następnie „wrzucimy” na plecy maluchy.
Warsztat przeznaczony jest dla rodziców, którzy opanowali podstawy obsługi chusty.
Na warsztat obowiązują zapisy, kliknięcie „wezmę udział” nie jest równoważne 😉
Koszt: 75 zl.
Do zobaczenia! ♥

Czytaj

06.12.2018r. Mikołajki w Dziecioladzie

null

W trakcie przyjęcia dzieci wraz z rodzicami będą śpiewać piosenki, bawić się oraz przygotowywać do wizyty św. Mikołaja. Mikołaj przybędzie do nas ze swojej długiej podróży z wielkim workiem prezentów, które będzie wręczał dzieciom. Imprezę mikołajkową poprowadzi Pan Mateusz z zajęć ogólnorozwojowych, a czas w trakcie spotkania umili słodki poczęstunek oraz zabawa w małpim gaju.

Czytaj

Spotkanie z doradcą chustowym

null

Mamuśkowe pogaduchy z chustami w tle. Przyjdź odpocząć, skorygować wiązanie. Dowiedz się jak nosić bezpiecznie, pomacaj chusty, przymierz nosidło.
Zapraszam ❤

Dowiedz się więcej

Weekendowa szkoła rodzenia

null

Weekendowa szkoła rodzenia to kurs obejmujący kompendium wiedzy, które powinna poznać przyszła mama wraz z mężem/ partnerem przed narodzinami dziecka. Kurs odbywa się w jeden weekend – piątek, sobota, niedziela.

Czytaj

Napisali o nas

img
null

Mamkowe miejsce we Wrocławiu.

Naszą Dziecioladową klubokawiarnię odwiedziło mamkowo.pl Zapraszamy do wpisu.

Ostatnio naszą klubokawiarnię odwiedziła mama-sama.pl Zapraszamy do wpisu na blogu.

Więcej
null

Matka w mieście

Blogerka matka w mieście wybrała się szlakiem wrocławskich kawiarni dla mam i dzieci.  Zawitała również do Dzieciolady. Przeczytajcie recenzję z wizyty. Zapraszamy do lektury.

Więcej
null

Mapa mamy

Dzieciolady nie mogło zabraknąć na mapie mamy w Polsce. Jeśli będziecie we Wrocławiu koniecznie musicie odwiedzić nasze rodzinne miejsce, stworzone dla rodzin z dziećmi i nie tylko.

Więcej
null

Mintmag

Mintmag jest ogólnopolskim magazynem dla mam, w którym dzieciolada znalazła się jako nieliczne miejsce z Wrocławia polecane do odwiedzin. Nasze miejsce to przestrzeń dla dzieci, kawiarnia, w której odbywają się zajęcia dla dzieci, eventy oraz urodziny.

Więcej
null

Mamysprawy

Gdzie z dzieckiem? ? To bardzo częste pytanie, które stawiają sobie zabiegani rodzicie. Małą podpowiedź dla Was przygotowała Kasia z mamysprawy, która odwiedziła nas z Antosiem.

Więcej
null

Smartasy

W zajęciach z rytmiki dla maluszków uczestniczył mały Leoś ze swoją mamą z bloga SmartAsy, którzy przyznali że w Dziecioladzie najbardziej podoba nam się indywidualne i profesjonalne podejście do klienta oraz miła atmosfera. Co jeszcze? przeczytajcie na blogu.

Więcej
null

C-and-a

Dzieciolada znalazła się na liście topowych miejsc polecanych dla rodziców przez firmę C&A.

Więcej
Loading...