Aktualności

Rezerwacja KluboKawiarni

img

Poniżej informujemy o datach i terminach podczas których dostęp do Klubokawiarni będzie utrudniony bądź niemożliwy z tytułu rezerwacji.

Przepraszamy za niedogodności.

Aktualne spotkania w DziecioLadzie

img

DziecioLada to nie tylko zajęcia dla dzieci i miejsce zabaw małych i dużych. To również miejsce gdzie dorośli mogą się spotkać z profesjonalistami w swoich branżach i zasięgnąć ważnych informacji oraz wiedzy.

Spotkanie z doradcą chustowym

null

Mamuśkowe pogaduchy z chustami w tle. Przyjdź odpocząć, skorygować wiązanie. Dowiedz się jak nosić bezpiecznie, pomacaj chusty, przymierz nosidło.
Zapraszam ❤

Dowiedz się więcej

Weekendowa szkoła rodzenia

null

Weekendowa szkoła rodzenia to kurs obejmujący kompendium wiedzy, które powinna poznać przyszła mama wraz z mężem/ partnerem przed narodzinami dziecka. Kurs odbywa się w jeden weekend – piątek, sobota, niedziela.

Czytaj

Napisali o nas

img
null

Mamkowe miejsce we Wrocławiu.

Naszą Dziecioladową klubokawiarnię odwiedziło mamkowo.pl Zapraszamy do wpisu.

Ostatnio naszą klubokawiarnię odwiedziła mama-sama.pl Zapraszamy do wpisu na blogu.

Więcej
null

Matka w mieście

Blogerka matka w mieście wybrała się szlakiem wrocławskich kawiarni dla mam i dzieci.  Zawitała również do Dzieciolady. Przeczytajcie recenzję z wizyty. Zapraszamy do lektury.

Więcej
null

Mapa mamy

Dzieciolady nie mogło zabraknąć na mapie mamy w Polsce. Jeśli będziecie we Wrocławiu koniecznie musicie odwiedzić nasze rodzinne miejsce, stworzone dla rodzin z dziećmi i nie tylko.

Więcej
null

Mintmag

Mintmag jest ogólnopolskim magazynem dla mam, w którym dzieciolada znalazła się jako nieliczne miejsce z Wrocławia polecane do odwiedzin. Nasze miejsce to przestrzeń dla dzieci, kawiarnia, w której odbywają się zajęcia dla dzieci, eventy oraz urodziny.

Więcej
null

Mamysprawy

Gdzie z dzieckiem? ? To bardzo częste pytanie, które stawiają sobie zabiegani rodzicie. Małą podpowiedź dla Was przygotowała Kasia z mamysprawy, która odwiedziła nas z Antosiem.

Więcej
null

Smartasy

W zajęciach z rytmiki dla maluszków uczestniczył mały Leoś ze swoją mamą z bloga SmartAsy, którzy przyznali że w Dziecioladzie najbardziej podoba nam się indywidualne i profesjonalne podejście do klienta oraz miła atmosfera. Co jeszcze? przeczytajcie na blogu.

Więcej
null

C-and-a

Dzieciolada znalazła się na liście topowych miejsc polecanych dla rodziców przez firmę C&A.

Więcej
Loading...