RYTMIKARYTMIKA: Zajęcia dla dzieci w wieku 0-6 lat. Zajęcia mają na celu przygotować dzieci do umiejętności współpracy w grupie. Śpiew, taniec i zabawa, wszystko przy muzyce i z muzyką w tle. Podczas zajęć ćwiczymy wyobraźnię poprzez zastosowanie różnego rodzaju rekwizytów. Uczymy się piosenek i popularnych zabaw muzycznych. Stosowne ćwiczenia muzyczne rozwijają i kształtują słuch dziecka. Grupa III w trakcie zajęć uczymy się gry na instrumentach perkusyjnych (z wykorzystaniem instrumentarium C. Orffa), wykorzystuje kinezjologię edukacyjną P. Dennisona oraz podstawy metody M. Montessori. Prowadząca Arnika Dobras - muzyk, nauczyciel muzycznego nauczania początkowego. Grupa dzieci 8-10 osób. Zapisy na zajęcia tel. 505 870 397.

Grupa I - dzieci do 2 lat.
Grupa II - dzieci powyżej 2 lat.
Grupa III - dzieci w wieku 3-5 lat.

Karnet na 4 zajęcia w miesiącu - 75 zł
Cena pojedynczych zajęć - 25 zł

Czym jest DZIECIOLADA ?

DziecioLada to KluboKawiarnia, w której odbywają się zajęcia dla dzieci, niezapomniane imprezy urodzinowe oraz okolicznościowe dla dzieci. Jest to miejsce, w którym zarówno dzieci jak i dorośli mogą miło spędzić czas. Niezależnie od wieku, zdolności i zainteresowań.

SZYBKI KONTAKT

ul. Skrzydlata 21a/1b
54-129 Wrocław
tel.: 797 787 242
e-mail: poczta@dzieciolada.pl

POLUB NAS

Odwiedź nas na Facebooku, zaprzyjaźnij sie z nami. Napisz do nas i powiedz, co o nas myślisz. Podoba Ci sie nasza strona? Kliknij "Lubię to!"