MUZYKOWANIEMUZYKOWANIE NA DYWANIE (GORDONKI): Zajęcia skierowane są do dzieci od 3 do 15 miesiąca życia i mają charakter zabawowy. Ich centralnym punktem jest śpiew na żywo, wykonywany przez prowadzącą, czasami z towarzyszeniem instrumentów. Piosenki-śpiewanki nie mają słów. Poprzez udział w zajęciach dzieci ćwiczą wyobraźnię i kreatywność, doskonalą koordynację ruchową. Wykorzystywane są w zajęciach różne pomoce jak klocki, piłeczki, chusta itd. Stymulowany jest rozwój mowy i umiejętności społeczne maluchów. Maluchy doskonale wykorzystują swoją przestrzeń do swobodnego rozwoju. Uczą się wyrażać siebie poprzez muzykę ale przede wszystkim cudownie sie bawią.


Karnet na 4 zajęcia w miesiącu - 75 zł
Cena pojedynczych zajęć - 25 zł

Czym jest DZIECIOLADA ?

DziecioLada to KluboKawiarnia, w której odbywają się zajęcia dla dzieci, niezapomniane imprezy urodzinowe oraz okolicznościowe dla dzieci. Jest to miejsce, w którym zarówno dzieci jak i dorośli mogą miło spędzić czas. Niezależnie od wieku, zdolności i zainteresowań.

SZYBKI KONTAKT

ul. Skrzydlata 21a/1b
54-129 Wrocław
tel.: 797 787 242
e-mail: poczta@dzieciolada.pl

POLUB NAS

Odwiedź nas na Facebooku, zaprzyjaźnij sie z nami. Napisz do nas i powiedz, co o nas myślisz. Podoba Ci sie nasza strona? Kliknij "Lubię to!"